fbpx

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Przykładamy wielką wagę do kwestii związanych z ochroną środowiska. Dostarczając rozwiązania z zakresu chemii budowlanej oraz produktów hydroizolacyjnych, istotne jest dla nas dbanie o świat, który nas otacza.

Poza projektowaniem naszych produktów z myślą o ich przyszłym wpływie na przyrodę, staramy się stosować zasadę zrównoważonego rozwoju. Przy dynamicznej ekspansji naszej firmy nie zapominamy o odpowiedzialności, którą ponosimy za stan środowiska naturalnego.

Nasze produkty są certyfikowane przez niezależne organy badawcze, co pozwala wykonawcom na użycie ich bez obawy o ich wpływ na ekosferę.

W IZOHANIE dbałość o ekologię to nie tylko przestrzeganie restrykcyjnych wewnętrznych standardów przy produkcji. Staramy się praktykować „zielone rozwiązania” na każdym szczeblu działalności. W naszych oddziałach stosujemy politykę rozsądnego zarządzania odpadami, co przekłada się na ich segregację oraz roztropne wykorzystywanie materiałów trudnych w recyklingu.

Wszelkie uwagi na temat działalności środowiskowej naszej firmy prosimy przesyłać na adres: srodowisko@izohan.eu

Przeczytaj politykę środowiskową firmy.

 

h

Realizujemy projekt finansowany z budżetu Państwa oraz ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka, lata 2007 - 2013. Działanie 1.4-4.1. Nazwa Beneficjenta: IZOHAN sp. z o.o.