fbpx

O firmie

NEXLER Sp. z o.o.

NEXLER to polska, dynamicznie rozwijająca się spółka, której początki sięgają 1989 roku. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów do izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej. Wprowadzając na rynek nowoczesne technologie i rozwiązania, stała się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej. Z dniem 30 czerwca 2023 roku zmieniła nazwę z Izohan na NEXLER.

Ciągły rozwój

Początki NEXLER sięgają 1989 roku, a od 2006 roku działa w strukturach Grupy Atlas. Firma od lat wykupuje i zrzesza spółki. Aktualnie w portfolio znajduje się pięć marek: IZOHAN, IZOLEX, IZOLMAT, NEXLER i IZOLMIX. Integracja marek pozwoliła na zwiększenie oferty i rozbudowanie unikalnych kompetencji dotyczących rozwoju produktów i rynku w ramach Grupy Atlas. NEXLER posiada najszerszą ofertę na rynku dotyczącą materiałów do hydroizolacji, proponując setki rozwiązań systemowych wspierających wykonawców na każdym etapie inwestycji. Firma posiada cztery zakłady produkcyjne: Zakład Produkcyjny w Gdańsku, Zakład Produkcyjny w Skarszewach, Zakład Produkcyjny w Pomieczynie i Zakład Produkcyjny w Jaśle, w których znajdują się również laboratoria badawczo-rozwojowe.

Oferta

W ofercie firmy znaleźć można m.in. papy zgrzewalne wierzchniego krycia, papy zgrzewalne podkładowe, papy specjalne, gonty bitumiczne, bitumy wodne i rozpuszczalnikowa, produkty epoksydowe i poliuretanowe, produkty mineralno-polimerowe oraz kleje i uszczelniacze. NEXLER to nowoczesna firma gwarantująca powtarzalność procesów oraz najwyższą jakość produktów, czego potwierdzeniem są liczne branżowe nagrody i wyróżnienia. Firma jako pierwsza w Polsce dysponuje technologią drobnocząsteczkową, która jest wykorzystywana we flagowych produktach NEXLER BITFLEX. Wyroby oparte na technologii drobnocząsteczkowej charakteryzują się: lepszym uszczelnianiem powierzchni, głębszą penetracją i większą przyczepnością powłoki.

Produkty NEXLER budują otaczający nas świat!

h