fbpx

Nasze marki

IZOHAN

Podstawę oferty marki IZOHAN stanowią kompleksowe systemy do wykonywania hydroizolacji. W ich skład wchodzą między innymi wyroby bitumiczne, cementowo-polimerowe, polimerowe oraz żywiczne. W ofercie znajdują się także preparaty do renowacji i odgrzybiania zawilgoconych budowli, zaprawy naprawcze i ochronne dla drogownictwa, posadzki, fugi oraz kleje do płytek ceramicznych, a także niskoprężne piany poliuretanowe. Uzupełnieniem szerokiej gamy produktowej są środki antyadhezyjne, impregnaty do drewna, podłoży betonowych i ceramicznych oraz taśmy uszczelniające i sznury. Od początku działalności IZOHAN stara się dostarczać klientom wyroby dostosowane do norm oraz oczekiwań rynkowych. Wysoką jakość we wszystkich działaniach to gwarant niezawodności oferowanych rozwiązań.    

IZOLEX

Marka IZOLEX obecna jest na rynku od 1993 roku. Produkty z logiem IZOLEX to m.in.: hydroizolacje na bazie wody i rozpuszczalników, uszczelniacze i zaprawy uszczelniające typu PCC, impregnaty, produkty epoksydowe, mikrozaprawy uszczelniające, preparaty do renowacji i odgrzybiania oraz kleje i piany poliuretanowe. Marka IZOLEX nieustannie, od wielu lat spełnia oczekiwania swoich Klientów.  

IZOLMAT

IZOLMAT to marka najwyższej jakości rolowych materiałów hydroizolacyjnych i zarazem symbol profesjonalnych rozwiązań systemowych: połączenie wieloletniej jakości i tradycji z nowoczesną technologią. Początki marki IZOLMAT sięgają 1946 roku i od samego początku jej produkty spełniały najwyższe standardy dotyczące parametrów technicznych i użytkowych. Doświadczenie i kompetencje zespołu specjalistów pozwoliły na przestrzeni lat na rozszerzenie portfolio pap tradycyjnych o nowoczesne wyroby zgrzewalne, w tym produkty wysoko specjalistyczne (m.in. o właściwościach hamujących rozprzestrzenianie się ognia). Marka IZOLMAT to odpowiedź na potrzeby rynku – oferta obejmuje nie tylko sprzedaż wyrobów, ale również kompleksowy serwis, m.in. profesjonalne doradztwo techniczne, system gwarancyjny oraz możliwość odbycia szkoleń w zakresie hydroizolacji.  

NEXLER

Od 2013 r. marka NEXLER jest częścią firmy IZOHAN sp. z o.o. W swoim asortymencie NEXLER posiada innowacyjną linię produktową pap elastomerobitumicznych, jak również produkty przeznaczone na inwestycje drogowe i mostowe, części tuneli i innych obiektów inżynierii komunikacyjnej.  

IZOLMIX

IZOLMIX to specjalnie wyselekcjonowane produkty, aby w szybki i ekonomiczny sposób zabezpieczyć dom przed szkodliwym działaniem wilgoci. Pod marką IZOLMIX dostępne są zarówno bitumiczne wyroby bezspoinowe, jak i materiały rolowe, które nieustannie cieszą się popularnością wśród Klientów.  

h